
Стіл обідній дерев Мадрид 3 метри
12 380 ₴
- В наявності
- Код: Модуль Люкс
+380 (95) 064-83-98
Людмила- +380 (97) 549-20-56Людмила
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Овальна стільниця та високі вигнуті ніжки надають столу Мадрид особливого шарму та витонченості. Ніжки з'єднані між собою хвилеподібною планкою з глибоким фрезеруванням. Витриманий і елегантний дизайн обіднього столу "Мадрид" стане прикрасою будь-якої кухні або їдальні, а високоякісні матеріали забезпечать довгі роки експлуатації. Стіл Мадрид є розкладним і обладнаний додатковою вставкою, яка кріпиться безпосередньо під столом.

Розмір: 1500(+500)*845
Колір: білий, темний горіх
Матеріал: Каркас: масив клена; стільниця: МДФ фарбований
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Модуль-Люкс |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Овальний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Горіх темний |
| Колір | Коричневий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Емаль |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розсувний, розкладний, стіл розсувний |
| Колір каркасу | Коричневий, Білий |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1500 мм |
| Ширина столу | 854 мм |
| Висота столу | 770 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2000 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ шпонований |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Фасади | МДФ |
| Користувальницькі характеристики | |
| стіл Мадрид | темний горіх |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 380 ₴







