Незмінна перевага столу Марсель є компактність в складенному вигляді та великий розмір у розсунутому стані .Розмір у складеному стані 905 х 705 х 770
Можна розсунути одне крило столу: Його розмір буде 1250*705 см: А при повному розкладеному положенні 1600*700 мм.
Розмір столу Марсель збільшується, завдяки прихованим під стільницею вкладинкам .
І ще переваги моделі Марсель - велика кількість кольорів стільниці . Кольори стільниці: Урбант Лайт, Кантрі, Клондайк, Дуб шервуд, Аляска.
НОВІ кольори : Бетоний камінь,Вугільний камінь , Шовковий камінь , Мармур Ромео
Є різновид столу Марсель із розмірами 1100/1800*750*770.
Стіл виготовлений з : ніжки масив деревини, стільниця - ЛДСП Ламіноване фірми SWISSPAN.Цей матеріал має низку переваг: стійкість до різких коливань температур та вологи, подряпин і інших механічних деформацій, впливу барвників і хімічних речовин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fusion Furniture |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний, Венге, Бежевий, Білий, Сірий |
| Колір | Дуб сонома |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Тип кухонного столу | розсувний, стіл-трансформер, розкладний |
| Колір каркасу | Дуб Клондайк, Сірий, Білий, Чорний |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 900 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Висота столу | 770 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1600 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 900 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Царговий пояс столу | масив дерева |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
| Розмір стільниці кухонного столу | True |
| Стіл Марс | 1100/1800*750 |
- Ціна: 4 950 ₴












