
КРІСЛО КОМП'ЮТЕРНЕ КРОНОС
3 536 ₴
- В наявності
- Код: Мікс мебель
+380 (95) 064-83-98
Людмила- +380 (97) 549-20-56Людмила
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Легкое, удобное и стильное кресло для повседневного комфорта!
Идеальный вариант для дома и офиса – не занимает много места, но дарит максимум удобства!
Універсальна модель для щоденного користування з комфортною посадкою
Розмір:
Висота в верхньому положенні: 105 см
Висота в нижньому положенні: 95 см
Глибина сидіння: 46 см
Ширина сидіння: 46 см
Спинка: Висота - 55 см
Колір: Каркас: Сидіння: чорний , коричневий . Оббивка: шкірзам
Матеріал: Каркас: Метал; Сидіння: Фанера гнутоклеєна
Ніжки - метал, хром
Підйомний механізм - газліфт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МіксМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Коричневий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 46 см |
| Глибина крісла | 46 см |
| Висота з урахуванням спинки | 55 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик |
| Підлокітник | пластик |
| Хрестовина | хромований метал |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 46 см |
| Глибина сидіння | 46 см |
| Висота спинки | 55 см |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 536 ₴







