
Вітальня ВТ-4 з пеналом та стелажем 180 см
7 882 ₴
- В наявності
- Код: Viant
- +380 (97) 549-20-56Людмила
Вітальня Viant ВТ-4 з пеналом та стелажем – це ідеальне рішення для тих, хто цінує простоту та функціональність. Виготовлена з ламінованої ДСП, ця стінка поєднує в собі стиль мінімалізму та практичності, що робить її відмінним вибором для будь-якого інтер'єру. Завдяки розмірам 180 см в ширину, 1900 см у висоту та 40 см у глибині, вона ідеально впишеться в простір вашої вітальні, не займаючи зайвого місця.
Крім того, цей товар доступний у різноманітних модифікаціях кольору, серед яких: білий, дуб сонома, сірий, антрацит, дуб крафт білий, індастріал, дуб тахо, сірий / дуб крафт білий, кашемір, дуб рістрето, бурштин, дуб тахо / кашемір, білий / бурштин, кашемір / дуб рістретто. Це дозволяє вам обрати той варіант, який найкраще підходить для вашого інтер'єру.

| Матеріали |
| Корпус та фасади: ЛДСП 16 мм |
| Задня стінка: біле ДВП 3 мм (з`єднувальна планка для ДВП) |
| Кромка: ПВХ 21х0,6 мм в колір |
| Фурнітура |
| Болт стяжки Minifix, конфірмати |
|
Петлі накладні та напівнакладні без пружини . Haправляючі телескопічні 350 мм |
|
Ручки пластикові накладні чорного кольору
|
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип стінки (гірки) | лінійна (пряма) |
| Тип фасаду | прямий |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Тахо, Індастріал, Кашемір, Дуб ристрето, Бурштиновий, Дуб Крафт Білий, Білий, Сірий, Дуб тахо + білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Склад стінки | |
| Пенал | 1 шт. |
| Стелаж | 1 шт. |
| Навісна полиця | 1 шт. |
| Секція під телевізор | Так |
| Секція для аудіо-відео апаратури | Так |
| Габаритні розміри стінки | |
| Довжина (ширина) стінки | 1800 мм |
| Глибина стінки | 400 мм |
| Висота стінки | 1900 мм |
| Матеріал виготовлення стінки | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Задня стінка | ДВП |
- Ціна: 7 882 ₴











