
Тумба під ТВ Таун ТВ-5 з дверцятами та полицями, 140 см
3 440 ₴
- В наявності
- Код: ViANT Таун
+380 (95) 064-83-98
Людмила- +380 (97) 549-20-56Людмила
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тумба під ТВ Таун Viant ТВ-5 — це ідеальне рішення для тих, хто цінує сучасний мінімалістичний стиль і комфорт.
Відсутність ручок надає їй сучасного вигляду, а петлі з довідниками забезпечують плавне зачинення дверей, що додає додаткового комфорту в експлуатації.
Тумба під ТВ Таун Viant ТВ-5 доступна в різних колірних рішеннях, що дає змогу вибрати оптимальний варіант для вашого інтер'єру:
- дуб тахо/кашемір
- бeлий
- кашемір
- антрацит
- білий / дуб бурштиновий
- дуб бурштиновий
- дуб крафт білий
- дуб ристрето
- дуб тахо
- індастріал
- кашемір/біл ристрето
- сірий
- сірий / дуб крафт білий
- дуб сонома
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під аудіо-відео апаратуру, Під ЕЛТ телевізор |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Цоколь |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Тахо, Антрацит, Кашемір, Дуб Крафт Білий, Дуб сонома, Тахо, Графіт, Сірий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1400 мм |
| Глибина тумби | 420 мм |
| Висота тумби | 560 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Комплектація | |
| Дверка | 2 шт. |
| Полиця | 2 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 440 ₴











