
Комод Таун ТК-8 з 3 ящиками Дуб тахо
3 386 ₴
- В наявності
+380 (95) 064-83-98
Людмила- +380 (97) 549-20-56Людмила
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комод Viant Таун ТК-8 є елементом модульної системи Таун, яка складається з 19 різних товарів, включаючи тумби під TV, комоди, двоспальні ліжка, вітальні стінки, вішалки для одягу, звичайні шафи, пенали, взуттєві тумби, приліжкові тумби для спальні, настінні полки шафки та дзеркала. Це дозволяє вам створити гармонійний та функціональний інтер'єр, комбінуючи різні елементи системи відповідно до ваших потреб.
Характеристики, особливості та переваги
- Розмір: ширина - 60 см, висота - 80 см, глибина - 42.00 см
- Фурнітура: телескопічні напрямні повного висування, що забезпечують зручність використання
- Матеріал фасаду та корпусу : ламінована ДСП, що робить його стійким до пошкоджень
- Тип комоду: три висувні шухляди
- Ручки: відсутні, що надає комоду елегантного вигляду
- Доступно в кольорах:
- *Кашемір
*Індастріал
*Сірий
*Антрацит
*Білий
*Дуб тахо
*Дуб Крафт білий
*Дуб сонома
*Шамоні світлий та темний КОЛЬОРИ МОЖНА КОМБІНУВАТИ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Цоколь |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Тахо, Індастріал, Антрацит, Кашемір, Дуб шамоні темний, Дуб сонома + білий, Графіт, Білий, Дуб шамоні світлий, Сірий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 60 см |
| Глибина комода | 42 см |
| Висота комода | 80 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір фасаду | Дуб тахо |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 386 ₴





