
Пуф мягкий овальний МAXI Cappuccino
2 000 ₴
- В наявності
+380 (95) 064-83-98
Людмила- +380 (97) 549-20-56Людмила
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Великий, овальний пуф на витончених дерев'яних ніжках. Він може служити не тільки сидінням для кількох людей, але й повноцінною альтернативою кавовому столику (варто лише покласти стильну тацю на нього для стійкості). Модель додає інтер'єру легкості та "скандинавського" шарму.
Модель стане кращим рішенням для вітальні, спальні, дитячої або передпокою.
Каркас: бук
Матеріал: Каркас: Бук; . ППУ, синтепон.
Тканина Lounge :beige (світло бежевий) light grey,(світло-сірий) , cappuccino, chocolate Тканина Clivia (Трендове букле).ivory - слонова кістка.
Габарити : 650х350х450 мм
Основа: 65 х 35 см Висота пуфа: 29 см Висота ніжок: 16 см Загальна висота: 45 см
Навантаження на сидіння : до 120 кг
Термін виготовлення - від 3 до 5 робочих днів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viorina-Deko |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Тип опор | Ніжки |
| Обивний матеріал | Мікрофібра, Двошарова тканина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма | Овальна |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 650 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Висота | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Cappuccino |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴


