
Пуф м'який круглий MINI Cappuccino
1 800 ₴
- В наявності
+380 (95) 064-83-98
Людмила- +380 (97) 549-20-56Людмила
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Невеликий витончений пуф з м'яким і комфортним сидінням. .Завдяки стійкій конструкції, продуманій формі і якісним оббивним матеріалам – пуф стане кращим рішенням для вітальні, спальні, дитячої або передпокою.

Ніжки : Бук
Матеріал: :; ППУ, синтепон.
Тканина Lounge : Доступна у базових відтінках:
Beige (Бежевий)
Light Grey (Світло-сірий)
Cappuccino (Капучино)
Chocolate (Шоколад)
Тканина Clivia (Трендове букле)
ivory (Слонова кістка)
Габарити : 420х380х380 мм
Навантаження на сидіння : до 120 кг
Термін виготовлення - від 3 до 5 робочих днів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viorina-Deko |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Тип опор | Ніжки |
| Матеріал каркасу | ДСП |
| Обивний матеріал | Мікрофібра, Двошарова тканина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 380 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Висота | 420 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Cappuccino |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 800 ₴


