
Пуф м'який круглий "OREO"
1 830 ₴
- В наявності
- Код: Viorina DEKO
+380 (95) 064-83-98
Людмила- +380 (97) 549-20-56Людмила
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Невеликий витончений пуф з м'яким і комфортним сидінням. .Завдяки стійкій конструкції, продуманій формі і якісним оббивним матеріалам – пуф стане кращим рішенням для вітальні, спальні, дитячої або передпокою.

Колір: Каркас: бук
Матеріал: Каркас: Бук; ДСП, ДВП. ППУ, синтепон.
Тканина Lounge :beige (світло бежевий) light grey,(світло-сірий) , cappuccino, chocolate Тканина Clivia (Трендове букле).ivory - слонова кістка.
Габарити : 500х260х380 мм
Габарити:Діаметр: 50 см Висота пуфа: 26 см Висота ніжок: 12 см Загальна висота: 38 см
Навантаження на сидіння : до 120 кг
Термін виготовлення - від 3 до 5 робочих днів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Viorina-Deko |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Тип опор | Ніжки |
| Обивний матеріал | Мікрофібра, Двошарова тканина |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Форма | Кругла |
| Колір (відтінок) меблів | Різні кольори |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 380 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 830 ₴








