
Комод Сіті № 4 на 3 шухляди з 2 дверками
5 880 ₴
- В наявності
- Код: Viant Сіті
+380 (95) 064-83-98
Людмила- +380 (97) 549-20-56Людмила
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комод Viant Сіті – це ідеальне рішення для тих, хто цінує сучасний дизайн та функціональність. Його стиль мінімалізму в поєднанні з практичністю роблять цей меблевий елемент чудовим вибором для будь-якого інтер'єру.
Характеристики, особливості та переваги
- Розмір: Ширина 150 см, висота 80 см, глибина 37,5 см.
- Матеріал фасаду та корпусу: Ламінована ДСП.
- Тип комоду: З 3 шухлядами та дверцятами.
- Фурнітура: Телескопічні напрямні повного висуванню, петля накладна і внутрішня без пружини. Це забезпечує легкість відкривання шухляд та дверцят, а також їх надійність у використанні.
- Ручки: Пластикові. Вони додають легкості та сучасності, а також зручні у використанні.
- Доступно в кольорах:
- Комоди Сіті
*Кашемір
*Індастріал
*Сірий
*Антрацит
*Білий
*Дуб тахо
*Дуб Крафт білий
*Дуб сонома
*Шамоні світлий та темний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість висувних ящиків | 3 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Графіт, Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір фасаду | Білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри комода | |
| Ширина комода | 150 см |
| Глибина комода | 38 см |
| Висота комода | 80 см |
| Додаткові характеристики комода | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 880 ₴











