
Стіл журнальний Грація з шухлядкою
2 780 ₴
- В наявності
- Код: Гамма стиль
+380 (95) 064-83-98
Людмила- +380 (97) 549-20-56Людмила
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шукайте найкращий журнальний стіл — тоді це в нас.
Журнальний стіл "Грація" виконує безліч функцій. На ньому можна тримати книги та журнали, на нього можна ставити їжу та напої, а ще його можна використовувати для настільних ігор. До того ж це центральний елемент інтер'єру кімнати, його важко не помітити.
Розмір: Висота — 500 мм
- Ширина — 800 мм
- Глибина — 500 мм
Матеріал + забарвлення : ДСП (Хортиця)/ДСП + (чорне). Дуб аппалачи , Фаєрвуд , дуб крафт білий +чорний .

Крайка: пластик 0,5 мм
Затишно розмістившись за таким столом із компанією друзів, ви неодмінно отримаєте масу задоволення від смачної чашечки кави або партії бриджу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Кількість додаткових полиць | 1 шт. |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Фаєрвуд, Дуб Крафт Білий |
| Колір | Дуб білий крафт |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 800 мм |
| Глибина столика | 500 мм |
| Висота столика | 500 мм |
| Товщина стільниці | 18 мм |
| Додаткові характеристики столика | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 780 ₴









