
Табурет дерев'яний +ДСП Крос (2 штуки)
2 580 ₴
- В наявності
- Код: ViANT/віант
+380 (95) 064-83-98
Людмила- +380 (97) 549-20-56Людмила
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Табурет для кухні чудово доповнює кухонний гарнітур, неабияк заощаджуючи простір завдяки спрощеній конструкції Класичний табурет дерев'яний має чотири опори
Розмір: В: 440 мм, Г: 330 мм, Ш: 330 мм
Колір ніжки: Білі,
Матеріал: Каркас: масив вільхи; Сидіння: ЛДСП , дуб крафт білий.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Тип опор | Ніжки |
| Тип меблів | кухонний табурет |
| Форма сидіння | квадратна |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Колір каркасу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 330 мм |
| Глибина табуретки | 330 мм |
| Висота табуретки | 440 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Сидіння | ламінована ДСП |
| Ніжки | натуральне дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 580 ₴






