
СТІЛ ОБІДНІЙ РОЗСУВНИЙ КЕРАМІКА ЕДІСОН Білий мурмур
9 180 ₴
- В наявності
+380 (95) 064-83-98
Людмила- +380 (97) 549-20-56Людмила
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Столи з натурального каменю - елегантні та практичні. Багато покупців та дизайнерів називають їх вічними, оскільки натуральний камінь - ударостійкий до різних пошкоджень. Вважається, що такі столи не бояться вологи, а продукти можна різати прямо на стільниці.
Керамічна стільниця виглядає розкішно, а мармуровий візерунок додає елегантності.
Розмір: 1200(+400) × 750 мм; Висота: 750 мм;
Колір: Стільниця: кераміка білий ;
Матеріал: Ніжки і каркас: Дерево Стільниця: кераміка товщиною 12 мм
Три кольори стільниці :
-кераміка білий
- кераміка темний горіх
-кераміка грей
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Горіх, Сірий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розсувний |
| Колір каркасу | Сірий, Горіх, Білий |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 750 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1600 мм |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево, метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Білий мурмур |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 180 ₴








