
Стіл стільниця HPL Maxi V base
20 155 ₴
- В наявності
- Код: Джем
- +380 (97) 549-20-56Людмила
Розкладний стіл Maxi V base
Представляємо сучасний та елегантний стіл Maxi V.
Він надійний та стійкий і одночасно витончений та функціональний.
Maxi V стане чудовим вибором для сучасної кухні.
Для вас наші дизайнери розробили багато трендових фактур та стильних зображень.
Стільниця — термостійкий HPL пластик+ЛДСП 16мм — ударостійка та витримує перепади температури.
HPL (High Pressure Laminate) — це пластики високого тиску, стійкі до температури, стирання, вологи та хімічного середовища, захищені від вицвітання. Матеріал має непористу структуру, тому стійкий до плям, він легко очищається та дезінфікується.
Каркас і система розкладання — металевий профіль, представлений в п'яти кольорах.
В розкладеному вигляді за таким столом можна розмістити до восьми персон.

Розміри : 1100(1700)*700*750

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ДжемАрт |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Чорний, Сірий |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Термостійкий пластик |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розсувний, стіл-трансформер, розкладний |
| Колір каркасу | Сірий, Білий, Чорний |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1100 мм |
| Ширина столу | 700 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1700 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ покритий пластиком |
| Каркас, ніжки | метал |
| Царговий пояс столу | Метал |
| Фасади | МДФ |
| Додаткові характеристики столу | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
- Ціна: 20 155 ₴











