Новинка

Стіл кухонний стільниця HPL Boston 1000
8 620 ₴
- В наявності
+380 (95) 064-83-98
Людмила- +380 (97) 549-20-56Людмила
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонний стіл Boston - це поєднання класики та стриманості в дизайні. Одночасно такий стіл відповідає вимогам сучасного інтер'єру.

Каркас виконаний з МДФ, покритого міцною структурною плівкою в різних відтінках.
Стільниця — термостійкий HPL пластик+ЛДСП 16мм — ударостійка та витримує перепади температури.
HPL (High Pressure Laminate) — це пластики високого тиску, стійкі до температури, стирання, вологи та хімічного середовища, захищені від вицвітання. Матеріал має непористу структуру, тому стійкий до плям, він легко очищається та дезінфікується.
Розміри : 900*600*750 1000*600*750 1100*700

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ДжемАрт |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Чорний, Сірий |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Покриття | Термостійкий пластик |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Колір каркасу | Сірий, Білий, Чорний |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці кухонного столу | True |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1000 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | МДФ покритий пластиком |
| Каркас, ніжки | МДФ фарбований |
| Додаткові характеристики столу | |
| Тип направляючих для висувних скриньок | Телескопічні (кулькові) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 620 ₴


