
СТІЛЕЦЬ КОМП'ЮТЕРНИЙ СПРУТ СІРИЙ
4 940 ₴
- В наявності
- Код: Мікс мебель
+380 (95) 064-83-98
Людмила- +380 (97) 549-20-56Людмила
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Легкое, удобное и стильное кресло для повседневного комфорта!
Дышащая сетчатая спинка обеспечивает вентиляцию даже во время продолжительной работы.
Додаткова підтримуюча підложка та висувна підставка для ніг .

Идеальный вариант для дома и офиса – не занимает много места, но дарит максимум удобства!
Розмір:
Висота в верхньому положенні: 125 см
Висота в нижньому положенні: 135 см
Висота підлокітників від сидіння: 24 см
Висота сидіння в нижньому положенні: 53 см
Сидіння ширина: 50 см;
Глибина сидіння: 50 см;
Висота спинки від сидіння: 76 см;
Висота підйому механізму (газліфт): 10 см;
Каркас: пластик; Колір сидіння та спинка: сірий
Матеріал: сітка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МіксМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Сірий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 50 см |
| Глибина крісла | 50 см |
| Висота з урахуванням спинки | 135 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 53 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик |
| Підлокітник | пластик |
| Хрестовина | пластик |
| Основний оббивний матеріал | Тканина+сітка |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Глибина сидіння | 50 см |
| Висота спинки | 76 см |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 940 ₴










