
КОМПЬЮТЕРНОЕ КРЕСЛО ПОДРОСТКОВОЕ Джет Темно сірий
3 940 ₴
- В наявності
+380 (95) 064-83-98
Людмила- +380 (97) 549-20-56Людмила
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Легке, зручне та стильне комп’ютерне крісло для щоденного комфорту!
Дихаюча сітчаста спинка забезпечує вентиляцію навіть під час тривалої роботи.

Ідеальний варіант для дому та офісу — не займає багато місця, але дарує максимум зручності!
Розмір: Сидіння ширина: 50 см;
Глибина сидіння: 49 см;
Висота в верхньому положенні: 108 см
Висота в нижньому положенні: 98 см
Висота від сидіння до під-ків: 19 см
Висота сидіння в нижньому положенні: 41 см
Висота спинки від сидіння: 52 см;
Висота підйому механізму (газліфт): 10 см;
Колір: ; Сидіння: аква , темно сірий Сірий Спинка: темно-сірий;
Матеріал: сітка
Каркас: Пластик
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МіксМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 50 см |
| Глибина крісла | 49 см |
| Висота з урахуванням спинки | 108 см |
| Висота посадкової частини крісла | 52 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 41 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик |
| Підлокітник | пластик |
| Хрестовина | пластик |
| Основний оббивний матеріал | алькантара |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Темно сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 940 ₴






