
СТІЛ ОБІДНІЙ на металевих ногах Lite slide
7 200 ₴
- В наявності
- Код: Ромакс
+380 (95) 064-83-98
Людмила- +380 (97) 549-20-56Людмила
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл Lite Slide — це розкладна модель , що поєднує сучасний мінімалістичний дизайн, міцність і практичність.

Розмір: 1300(+400)*770.
Колір: Каркас і ніжки: Металеві .Білий , чорний . Золотий (+380 грн )
Каркас і ніжки: порошкове фарбування .
Стільня: ламінованої ДСП завтовшки 18 мм .ПВХ-крайка захищає краї від вологи, подряпин та пошкоджень.
Кольри стільниц :.Кашемір , Ясінь серфсайд , Дуб крафт зототий , Білий , Антрацит ,Бетонний камінь ,Дуб ендгрейн
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Круглий |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Кашемір, Антрацит, Білий мармур, Дуб сонома, Дуб крафт золотий, Білий, Белый + Серый, Сірий, Чорний мармур |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розсувний, розкладний |
| Колір каркасу | Золотий, Білий, Чорний |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 800 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1100 мм |
| Товщина стільниці | 18 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | метал |
| Царговий пояс столу | Метал |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 200 ₴










