
СТОЛ-КНИЖКА ОБЕДЕННЫЙ Зустрич Хортиця
3 912 ₴
- В наявності
+380 (95) 064-83-98
Людмила- +380 (97) 549-20-56Людмила
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кухонний стіл "Зустріч" - максимум функціональності - мінімум зайнятого місця!
Компактний розкладний стіл "Зустріч", створений для зручного щоденного використання. У складеному вигляді виглядає акуратно та не перевантажує інтер’єр. Коли потрібно — швидко перетворюється на просторий стіл для обідів .

Вдале рішення для невеликих кухонь і квартир. Поєднання натурального відтінку дерева та чорних опор створює стильний контраст і додає інтер'єру сучасного характеру.
Меблі доставляються в розібраному вигляді.
Розмір у розкладеному вигляді 800х1500х730
Доступні до замовлення в кольорах :
Дуб аппалачі
Дуб крафт білий
Файєрвуд
Хортиця

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Фаєрвуд, Дуб Крафт Білий, Хортиця, Дуб Аппалачі |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | Стіл книжка |
| Тип кухонного столу | розсувний, стіл-трансформер, розкладний |
| Комплектація столу | |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Габаритні розміри столу | |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 730 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1500 мм |
| Товщина стільниці | 16 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ДСП |
| Каркас, ніжки | метал, ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Хортиця |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 912 ₴






