
Стіл на металевих ніжках Топаз керамічний
21 370 ₴
- В наявності
- Код: Микс Мебель грейс
+380 (95) 064-83-98
Людмила- +380 (97) 549-20-56Людмила
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
СТІЛ ОБІДНІЙ ТОПАЗ (ЧОРНИЙ/КЕРАМІКА СІРИЙ) -сучасний дизайн в інтер'єрі.
Такий стіл вирізняється особливою міцністю й довговічністю. Покриття стільниці стійке до високої температури, подряпин і вологості.
Розмір: 1800(+400+400)*900; Висота: 760;
Стіл має матову керамічну стільницю сірого кольору, чорну металеву основу та зручний розкладний механізм завдяки чому виглядає ефектно й актуально в сучасних інтер’єрах .
Колір: Ніжки: Чорний; Столешня: кераміка сірий;
Матеріал: Ніжки і каркас: метал; Столешня: кераміка товщиною 12 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Овальний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стіл обідній |
| Тип кухонного столу | розкладний, стіл розсувний |
| Колір каркасу | Чорний |
| Регулювання столу | |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 1800 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 2600 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | Кераміка |
| Каркас, ніжки | метал |
| Фасади | метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 370 ₴









