
Журнальний дворівневий стіл Desk 94×45x54 см Белий
3 824 ₴
- В наявності
- Код: ART IN HEAD
+380 (95) 064-83-98
Людмила- +380 (97) 549-20-56Людмила
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
"Desk" — це універсальний журнальний стіл трансформер, він створенний для тих хто працює у себе вдома.

- Дві висоти в одному виробі: стіл журнальний Desk швидко трансформується в робочий стіл заввишки 680 мм. Це створює ідеальні умови для роботи за комп'ютером, листи або інших завдань.
- У складеному стані Desk виконує функцію компактного журнального столика заввишки 450 мм — ідеального для вітальні або робочої зони.
- Зручна система трансформації: металевий механізм забезпечує легкість зміни положення стільниці.
- Додаткове місце для зберігання: відсік під стільницею допомагає підтримувати лад.
- Міцна конструкція: виготовлений із ламінованого ДСП завтовшки 16 мм, що разом із міцними металевими ніжками гарантує довговічність.
- Естетичний дизайн: сучасний вигляд і три колірні варіанти для будь-якого інтер'єру. Білий, Венге, Дуб сонома
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома, Білий, Венге |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Модерн |
| Колір каркасу | Білий, Чорний |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Так |
| Регулювання розміру стільниці | Ні |
| Трансформація столика в обідній стіл | Ні |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 940 мм |
| Глибина столика | 540 мм |
| Висота столика | 450 мм |
| Максимальна висота регульованого столика | 680 мм |
| Вага столика | 23 кг |
| Товщина стільниці | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Белий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 824 ₴


