
Комплект меблів для ванної кімнати МІРА Біла
7 350 ₴
- В наявності
- Код: ДОРОС
+380 (95) 064-83-98
Людмила- +380 (97) 549-20-56Людмила
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для того, щоб все необхідне знаходилося в одному місці, були придумані тумбі та шафи для ванної кімнати.
Сучасні конструкції передбачають наявність безлічі відділень, які потрібні для зберігання господарської дрібниці.
Цвет: Білий;
ЛДСП: 16 мм;
Меблі доставляються в розібранному вигляді .
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Основний колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Комплектація | Дзеркальна шафа |
| Тип монтажу | Підлоговий |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Форма фасаду | прямий |
| Форма шафи | прямий |
| Дручка | 2 шт. |
| Тип встановлення | Підлогова |
| Тип відчинення дверцят | універсальне |
| Форма пенала | прямий |
| Тип меблів | шафа |
| Склад комплекту | |
| Тумба під раковину | 1 шт. |
| Пенал | 1 шт. |
| Дзеркальна шафа (шафа-дзеркало) | 1 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Полиці | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри тумби під раковину | |
| Ширина тумби | 600 мм |
| Глибина тумби | 330 мм |
| Висота тумби | 540 мм |
| Габаритні розміри пенала | |
| Ширина пенала | 300 мм |
| Глибина пенала | 300 мм |
| Висота пенала | 1840 мм |
| Габаритні розміри дзеркальної шафи | |
| Ширина шафи | 578 мм |
| Глибина шафи | 154 мм |
| Висота шафи | 764 мм |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1635 мм |
| Ширина | 840 |
| Глибина | 330 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 350 ₴










