Новинка

Стіл трансформер Флай Венге/Аруша
4 300 ₴
- В наявності
- Код: Микс мебель
+380 (95) 064-83-98
Людмила- +380 (97) 549-20-56Людмила
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стіл-трансформер Флай це універсальний журнальний стіл трансформер, розроблений для тих, хто прагне створити зручний та ефективний робочий або відпочиваючий простір у своєму домі.

Розмір: Довжина 902 (1204), Ширина 602 (902), Висота 520 (750)
Стільниця : сучасне високоякісне ДСП SWISSPAN
Ніжки : дерево
Механізм трансформації - квадрат-труби завтовшки 2 мм. пофарбованою порошковою фарбою, що дає змогу витримувати будь-які навантаження (у розумних межах).
Чому варто обрати розкладний журнальний столик “ Флай”:
- Дві висоти в одному виробі: швидко трансформується у робочий стіл . Це забезпечує оптимальні умови для роботи за комп’ютером, письма або інших завдань. У складеному стані Флай виконує функцію компактного журнального столика
- Зручна система трансформації: металевий механізм забезпечує легкість зміни положення стільниці.
- Міцна конструкція: виготовлений з ламінованої ДСП товщиною 16 мм, що, разом із міцними металевими ніжками, гарантує довговічність.
- Естетичний дизайн: сучасний вигляд і багато кольорові варіанти для будь-якого інтер’єру.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Тип опор | Ніжки |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Морас, Нордленд, Індастріал, Венге аруша, Горіх екко, Кантрі, Венге, Урбан Лайт, Дуб сонома, Білий, Дуб Клондайк |
| Колір | Венге |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Класичний |
| Колір каркасу | Горіх, Білий, Чорний |
| Регулювання столика | |
| Регулювання висоти столика | Так |
| Регулювання розміру стільниці | Так |
| Трансформація столика в обідній стіл | Так |
| Матеріал виготовлення столика | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри столика | |
| Довжина столика | 902 мм |
| Глибина столика | 602 мм |
| Висота столика | 520 мм |
| Максимальна висота регульованого столика | 750 мм |
| Мінімальна висота регульованого столика | 520 мм |
| Максимальна довжина стільниці розкладного столика | 1200 мм |
| Мінімальна довжина стільниці розкладного столика | 920 мм |
| Товщина стільниці | 16 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 300 ₴




