
Крісло-гойдалка Дастер
від 10 940 ₴
- В наявності
- Код: Диваноф
- +380 (97) 549-20-56Людмила
Крісло - гойдалка винайдені не просто для відпочинку , а ще для релаксації. Перша і головна їхня перевага – вони заспокоюють , зміцнюючи тим самим нервову систему людини .
Дастер — це крісло, що схоже на стандартну гойдалку, але відрізняється від неї підвищеним комфортом. Воно може бути як стаціонарним,так і гойдалкою за рахунок полозьев .
Часто таке крісло набувають мами, що годують. Пристрій допомагає жінкам заколисувати немовлят.
Виготовлений із шліфованої фанери та покритий італійськими лакофарбовими матеріалами.
Поставте улюблене крісло в улюблене місце Вашої квартири і насолоджуйтеся життям. Релаксуйте на самоті або в компанії друзів. Неймовірна кількість кольорів підійдуть і доповнять практично будь-який інтер'єр.
Колірна палітра Широкий вибір оббивної тканини та кольору фарбування.
Каркас дерев'яні ніжки в 5 кольорах (білий, складана кістка + 5% ), світлий горіх,темний горіх,шоколад).
Глибина: 86 см. Висота — 100 см Ширина: 57 см.
Максимальна вагаове навантаження: 150 кг. Надійна конструкція,ергономічна спинка,
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Divanoff |
| Країна виробник | Україна |
| Тип механізму хитання | полози |
| Матеріал | Дерево |
| М'яка подушка сидіння | Так |
| М'яка подушка спинки | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий, Коричневий, Білий, Венге |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 57 мм |
| Глибина | 86 мм |
| Висота з урахуванням спинки | 57 мм |
| Вага | 90 кг |
| Комплектація | |
| Підлокітники | Так |
| Наповнювачі | |
| Подушка сидіння | поліпропілен, синтепон, термоповсть |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас крісла | дерев'яний брус |
| Ніжки | натуральне дерево |
- Ціна: від 10 940 ₴







