
КОМП'ЮТЕРНЕ КРЕСЛО ТЕХНО з підтримкою спини голови Чорний
3 280 ₴
- В наявності
+380 (95) 064-83-98
Людмила- +380 (97) 549-20-56Людмила
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
КРІСЛО КОМП'ЮТЕРНЕ ТЕХНО зручне та стильне крісло для повсегдненного комфорту!
Идеальний варіант для дома та офісу – не займає багато місця , але дарує максимум зручності!
Легка сітчаста спинка з підтримкою для попереку та підголівником.
Кольори: сірий та чорний
Розмір:
Висота в верхньому положенні: 125 см
Висота в нижньому положенні: 115 см
Ширина: 52 см
Глибина: 55 см
Висота спинки: 73 см
Глибина сидіння: 49 см
Ширина сидіння: 48 см
Висота від сидіння до підлокітників: 20 см
Висота підйому механізму: 10 см;
Колір: Каркас: Сидіння: сірий; Оббивка: сітка
Ніжки - метал, хром
Підйомний механізм - газліфт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МіксМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Наявність спинки | Так |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик |
| Спинка | пластик |
| Сидіння | гнута фанера |
| Підлокітник | пластик |
| Хрестовина | хромований метал |
| Ніжки | хромована сталь |
| Обивний матеріал спинки крісла | тканина-сітка |
| Регулювання крісла | |
| Висота сидіння крісла | Так |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 52 мм |
| Глибина крісла | 55 мм |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 48 мм |
| Глибина сидіння | 49 мм |
| Ширина спинки | 52 мм |
| Висота спинки | 73 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 280 ₴







