Столи з натурального каменю - елегантні та практичні. Багато покупців та дизайнерів називають їх вічними, оскільки натуральний камінь - ударостійкий до різних пошкоджень. Вважається, що такі столи не бояться вологи, а продукти можна різати прямо на стільниці.
Керамічна стільниця виглядає розкішно, а мармуровий візерунок додає елегантності.
Розмір: 100 × 60 см; Висота: 75 см;
Колір: Стільниця: кераміка білий ;
Матеріал: Ніжки і каркас: дерево; Стільниця: кераміка товщиною 12 мм
Три кольори стільниці :
-кераміка білий
- кераміка темний горіх
- кераміка грей
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Раскладная столешница | Да |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый, Орех, Серый |
| Цвет | Серый |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Тип кухонного стола | не раскладной |
| Цвет каркаса | Серый, Орех, Белый |
| Регулировки стола | |
| Размер столешницы обеденного стола | Да |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1000 мм |
| Ширина стола | 600 мм |
| Высота стола | 750 мм |
| Толщина столешницы | 12 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | Керамика |
| Каркас, ножки | натуральное дерево |
Информация для заказа
- Цена: 4 670 ₴



