Невеликий витончений пуф з м'яким і комфортним сидінням. .Завдяки стійкій конструкції, продуманій формі і якісним
| . |
Колір: Каркас: бук
Матеріал: Каркас: Бук; ДСП , ДВП . ППУ, синтепон.
Тканина:Arteks .Clivia .Lounqe згідно палітри 5 кольорів .
Lounge : light grey, beige, cappuccino, chocolate .
Clivia : ivory .
Габарити : 420х380х380 мм
Навантаження на сидіння : до 120 кг
Термін виготовлення - від 3 до 5 робочих днів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Viorina-Deko |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | пуф |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Тип опор | Ножки |
| Материал каркаса | ДСП |
| Обивочный материал | Микрофибра, Двухслойная ткань |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Форма | Круглая |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 380 мм |
| Глубина | 380 мм |
| Высота | 420 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Chocolate |
Информация для заказа
- Цена: 1 800 ₴



