Невеликий витончений пуф з м'яким і комфортним сидінням. .Завдяки стійкій конструкції, продуманій формі і якісним оббивним матеріалам – пуф стане кращим рішенням для вітальні, спальні, дитячої або передпокою.
| . |

Колір: Каркас: бук
Матеріал: Каркас: Бук; ДСП , ДВП . ППУ, синтепон.
Тканина Lounge: light grey, beige (светло бежевая ), cappuccino, chocolate .
Тканина Clivia (Трендове букле).ivory (слоновая кость)
Габарити : 500х260х380 мм
Габарити:Діаметр: 50 см Висота пуфа: 26 см Висота ніжок: 12 см Загальна висота: 38 см
Навантаження на сидіння : до 120 кг
Термін виготовлення - від 3 до 5 робочих днів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Viorina-Deko |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | пуф |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Тип опор | Ножки |
| Обивочный материал | Микрофибра, Двухслойная ткань |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Форма | Круглая |
| Цвет (оттенок) мебели | Разные цвета |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 500 мм |
| Глубина | 500 мм |
| Высота | 380 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Chocolate |
Информация для заказа
- Цена: 1 830 ₴



