
Стіл кухонний розсувний дерево+ ДСП Крос
4 486 ₴
- В наявності
- Код: viant /Віант
+380 (95) 064-83-98
Людмила- +380 (97) 549-20-56Людмила
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Невелика житлова площа не завжди дає змогу обставити інтер'єр функціонально та зручно. Безсумнівна перевага цієї функціональної моделі столу є компактність.
Колір : Стільниця ЛДСП Дуб крафт білий , Дуб тахо товщиною 26 мм
Корпус та ніжки : Дерево вільха - Чорні , білі ,сірі -колір .
Матеріал виготовлення вирізняється міцністю і стійкістю до зовнішніх впливів, а також завжди має привабливий зовнішній вигляд.
Розміри розсувного столу:
ширина — 815 мм довжина — 670 мм висота — 750 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Квадратний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Графіт + Дуб крафт білий |
| Колір | Дуб білий крафт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | кухонний стіл |
| Тип кухонного столу | розсувний, стіл-трансформер, розкладний |
| Колір каркасу | Венге, Сірий, Білий |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Табурет | 2 шт. |
| Кількість предметів | 3 |
| Кількість персон | 4 |
| Стіл обідній | 1 шт. |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 815 мм |
| Ширина столу | 670 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1630 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Царговий пояс столу | масив дерева |
| Матеріал виготовлення | |
| Опори столу | натуральне дерево |
| Ніжки табурета | натуральне дерево |
| Сидіння | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 486 ₴











