
КОМПЬЮТЕРНОЕ КРЕСЛО ТОРРЕНТ БЕЛОЕ карамельний
5 155 ₴
- В наявності
+380 (95) 064-83-98
Людмила- +380 (97) 549-20-56Людмила
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Легкое, удобное и стильное кресло для повседневного комфорта!

Идеальный вариант для дома и офиса – не занимает много места, но дарит максимум удобства!
Розмір: Сидіння ширина: 50 см;
Глибина сидіння: 48 см;
Висота спинки від сидіння: 65 см;
Висота в верхньому положенні: 112 см
Висота в нижньому положенні: 102 см
Висота від сидіння до під-ків: 19 см
Висота сидіння в нижньому положенні: 41 см
Висота підйому механізму (газліфт): 10 см;
Колір: Каркас: Метал, хром; Сидіння та спинка: білий , карамель ,чорний
Матеріал: шкірзамінник
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МіксМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 50 см |
| Глибина крісла | 48 см |
| Висота з урахуванням спинки | 112 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 102 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 112 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик |
| Підлокітник | пластик |
| Хрестовина | хромований метал |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 50 см |
| Глибина сидіння | 48 см |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | карамельний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 155 ₴








