
КОМПЬЮТЕРНОЕ КРЕСЛО ПОДРОСТКОВОЕ ТОНИК Рожевий
2 590 ₴
- В наявності
+380 (95) 064-83-98
Людмила- +380 (97) 549-20-56Людмила
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Легкое, удобное и стильное кресло для ежедневного комфорта!
Дышащая сетчатая спинка обеспечивает вентиляцию даже во время продолжительной работы.

Идеальный вариант для дома и офиса – не занимает много места, но дарит максимум удобства!
Розмір:
Висота в верхньому положенні: 90 см
Висота в нижньому положенні: 80 см
Сидіння ширина: 45 см;
Глибина сидіння: 44 см;
Висота спинки від сидіння: 40 см;
Висота підйому механізму (газліфт): 10 см;
Каркас: пластик; Колір сидіння та спинка: рожевий , аква ,сірий .
Матеріал: сітка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | МіксМеблі |
| Країна виробник | Україна |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Рожевий |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Анатомічні властивості | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Комп'ютерне |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 45 см |
| Глибина крісла | 44 см |
| Висота з урахуванням спинки | 90 см |
| Висота посадкової частини крісла | 40 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 80 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик |
| Підлокітник | пластик |
| Хрестовина | пластик |
| Основний оббивний матеріал | Сітка |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 45 см |
| Глибина сидіння | 44 см |
| Висота спинки | 40 см |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 590 ₴







