
Стол обеденный роздвижной ТЕЧ Дуб торро
6 071 ₴
- В наличии
- Код: Неман
- +380 (97) 549-20-56Людмила
Обідній стіл ТЕЧ
Обідній стіл ТЕЧ - це стильний та інноваційний варіант для вашого обідного простору. Він має витончену та сучасну конструкцію, яка відмінно поєднує зовнішній вигляд і функціональність.
Неординарний дизайн

Найбільш відмітною особливістю столу ТЕЧ є його унікальна одноніжкова конструкція. Замість традиційних чотирьох ніжок, стіл ТЕЧ має лише одну ніжку, яка є центральною опорою для стільниці. Це створює враження легкості та елегантності, а також забезпечує вільний простір для ніг під столом.
Матеріали:
- Стільниця - ЛДСП 16 мм вищого сорту Swisspan.
- Крайка - ПВХ 1/0.45 мм
- Кути округлі R-60
Доступні варіанти кольорів:
- Дуб Сонома + Білий
- Білий + Графіт
- Вугільний камінь + Антрацит
- Дуб торро
Габарити столу в складеному стані:
-
ширина: 1400 мм
-
довжина: 800 мм
-
висота: 750 мм
Габарити столу в розкладеному стані:
-
ширина - 1800 мм
-
довжина - 800 мм
-
висота - 750 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Неман |
| Страна производитель | Украина |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Раскладная столешница | Да |
| Цвет (оттенок) мебели | Угольный камень, Дуб сонома + белый, Венге + белый, Дуб Крафт Белый, Дуб крафт золотой |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Тип кухонного стола | раздвижной, раскладной |
| Цвет каркаса | Серый, Белый, Черный |
| Форма столешницы стола | прямоугольная с закруглениями |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1400 мм |
| Ширина стола | 800 мм |
| Высота стола | 760 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 1800 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ножки | ламинированная ДСП |
| Царговый пояс стола | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Регулировки стола | |
| Размер столешницы кухонного стола | True |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Дуб торро |
- Цена: 6 071 ₴






