Стілець з металевими ніжками , ідеально підходить для кухні, вітальні або офісу.

Розмір: В:830 мм ; Г: 530 мм ; Ш: 440 мм.
Колір: Каркас: Чорний, Белый матове фарбування;
Сидіння: Світло -сірий,коричневый ,темно серый .
Матеріал: Каркас: Метал; Тканина: Аляска 08
Ніжки: порошкова покраска.
Сидіння: фанера з поролоном 30 мм.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | стул |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Цвет обивки | Светло-серый |
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Белый, Черный |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Серый |
| Материал изготовления | |
| Каркас стула | гнутая фанера |
| Сиденье | велюр |
| Обивочный материал | Велюр |
| Материал основания | Металл |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 440 мм |
| Глубина | 530 мм |
| Высота | 830 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 028 ₴












