
СТІЛ ОБІДНІЙ ТАНДЕМ БІЛИЙ/БАЗАЛЬТ Чорний/чорний мрамор
7 850 ₴
- В наличии
- +380 (97) 549-20-56Людмила
Стіл обідній Тандем - чудовий варіант для сучасного інтер'єру вашої оселі. Серед переваг цієї моделі - практичність і надійність конструкції, використання якісних матеріалів .

Різні варіанти стільниці та забарвлення для металевих ніжок.
Колір стільниці: Мармур темний , мармур білий , базальт
Виробник велику увагу приділяє якості виробів, тому конструкція столу поєднує сучасний дизайн й міцність металевого каркаса, який пофарбований порошковою фарбою.
Стільниця - ламінована МДФ товщиною 19 мм, яка стійка до механічних впливів та вологи.
Розміри столу:
Висота - 750 мм
Довжина - 1200 (+400) мм
Глибина - 750 мм
Для трансформації столу передбачені напрямні внутрішнього руху, щоб стільниця легко рухалася, в середині розміщена вставка "метелик".
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Melbi |
| Страна производитель | Украина |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Раскладная столешница | Да |
| Цвет (оттенок) мебели | Базальт |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | ПВХ |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Тип кухонного стола | раздвижной, раскладной |
| Цвет каркаса | Белый, Черный |
| Регулировки стола | |
| Размер столешницы обеденного стола | Да |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 1200 мм |
| Ширина стола | 750 мм |
| Высота стола | 750 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 1590 мм |
| Толщина столешницы | 20 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | МДФ пленочный |
| Каркас, ножки | металл |
| Фасады | МДФ |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Чорний/чорний мрамор |
- Цена: 7 850 ₴










