
Стол трансформер Питон ЛАЙТ до 2.400 метро Кашемир
5 860 ₴
- В наличии
- +380 (97) 549-20-56Людмила
Стіл "ПІТОН Лайт" - ідеальне рішення, якщо ви полюбляєте збирати у себе вдома родичів чи гостей. Він дуже зручний в експлуатації, адже, виконавши всього кілька рухів, його можна розкласти й отримати стіл завдовжки 2356 мм, де з легкістю можуть розміститися близько 12 осіб.
ПІТОН Лайт надсилається в розібраному вигляді і потребує складання згідно з інструкцією.
Трансформація столу
- велика гама декорів представлена в деревних відтінках на Ваш вибір
- дизайн столу підходить для більшості інтер'єрних рішень
- стільниця і корпус виконані з ламінованого ДСП 16 мм
- трансформація столу дає змогу збільшити кількість місць до 12 осіб
- у складеному вигляді стіл не займає багато місця і лаконічно впишеться в інтер'єр

- довжина столу регулюється від 432 мм до 2356 мм з використанням вставок
- розсувний механізм - посилені телескопічні направляючі
- високі механічні характеристики дають змогу витримувати високі навантаження
- розмір у складеному вигляді - 432х868х746 мм
- розмір у розкладеному вигляді - 2356х868х746 мм
Стіл ПІТОН Лайт виготовляється з таких декорів:
- Антрацит
- Дуб сонома
- Білий
- Дуб крафт білий
- Дуб крафт золотий
- Бетон

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Неман |
| Страна производитель | Украина |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Раскладная столешница | Да |
| Трансформация стола в журнальный столик | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Венге, Дуб Крафт Белый, Дуб сонома, Дуб крафт золотой, Белый |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | стол обеденный |
| Тип кухонного стола | стол-трансформер, раскладной, стол раздвижной |
| Цвет каркаса | Серый, Белый, Черный |
| Регулировки стола | |
| Размер столешницы обеденного стола | Да |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 900 мм |
| Ширина стола | 432 мм |
| Высота стола | 750 мм |
| Длина стола в раздвинутом (разложенном) состоянии | 2400 мм |
| Длина стола в сдвинутом (сложенном) состоянии | 432 мм |
| Толщина столешницы | 16 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ножки | ламинированная ДСП |
| Дополнительные характеристики стола | |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Телескопические (шариковые) |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Кашемір |
- Цена: 5 860 ₴







