
Напольная полка для книг и декора Light № 2 Дуб сонома
2 700 ₴
- В наличии
+380 (95) 064-83-98
Людмила- +380 (97) 549-20-56Людмила
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Підлогова полиця для книг та декору Light — стильне і практичне рішення для організації простору у вашій вітальні, кабінеті, дитячій кімнаті чи офісі.

Модель має 4 ярусів та 16 комірки, що дозволяє розташувати книги різного формату, декоративні предмети, коробки та колекційні елементи, створюючи акуратні та гармонійні композиції.
Особлива конструкція з внутрішніми перегородками під кутом 45° додає сучасності та динаміки інтер’єру. Залежно від освітлення та кута огляду полиці змінюють сприйняття простору, навіть порожні вони виглядають як декоративний елемент.
Доступні кольори : Білий , Графіт , Дуб сонома , Кашемір

Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | книжный стеллаж |
| Количество внутренних полок | 16 шт |
| Цвет (оттенок) мебели | Кашемир, Дуб сонома, Дуб Эвок, Графит, Белый эмаль |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Дуб сонома |
| Габаритные размеры книжного стеллажа | |
| Ширина стеллажа | 1200 мм |
| Глубина стеллажа | 160 мм |
| Высота стеллажа | 1460 мм |
| Габаритные размеры книжной полки | |
| Ширина (длина) полки | 1200 мм |
| Глубина полки | 160 мм |
| Высота полки | 1000 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
Информация для заказа
- Цена: 2 700 ₴






