
Столик для макияжа с LED подсветкой Allis 800
11 690 ₴
- В наличии
- Код: Кнап
- +380 (97) 549-20-56Людмила
Макіяжний стіл з розеткою 220В Allis 800 – це повноцінний гримерний стіл з LED підсвічуванням та дзеркалом трюмо. Стіл оснащений скляною прозорою стільницею, висувними шухлядами та висувним стільцем з прихованою нішею для зберігання речей.
🎨 Кольорові рішення: Білий ,дуб крафт золотий ,дуб крафт білий ,ательє світлий .
Білий: Символ чистоти та вишуканості, цей колір додасть вашому інтер'єру свіжість і легкість.
Дуб крафт золотий : Ніжний і теплий відтінок, що створює атмосферу затишку і комфорту, підкреслюючи вашу індивідуальність.
Переваги
✅ Дзеркало в комплекті: Велике та елегантне дзеркало .
✅ Висувні шухлядки: Зручні та просторі шухлядки забезпечують достатньо місця для зберігання косметики, прикрас та інших необхідних дрібниць, зберігаючи ваш простір у порядку.
✅ Преміальна якість: Виготовлений з високоякісних матеріалів, столик Allis гарантує довговічність та стійкість до зносу, задовольняючи найвибагливіші смаки.
✅ Ергономічний дизайн: Продумана конструкція столика забезпечує максимальний комфорт під час використання, гармонійно поєднуючи естетику і функціональність.
РОЗМІРИ :
Туалетний столик Allis 800 ДСП

| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | туалетный столик |
| Тип установки консоли | напольная |
| Комплектация зеркалом | Да |
| Тип установки зеркала | настольная |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб крафт золотой, Белый, Дуб Крафт Белый |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 3 шт |
| Пуфик | Да |
| Материал изготовления | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Корпус (каркас) | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры туалетного столика | |
| Длина столика | 80 см |
| Глубина столика | 50 см |
| Высота столика с учетом столешницы | 80 см |
- Цена: 11 690 ₴











