
Кресло мягкое Акура Велюр Сірий
2 717 ₴
- В наличии
- Код: Микс мебель Грейс
+380 (95) 064-83-98
Людмила- +380 (97) 549-20-56Людмила
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Стильне та зручне крісло стане ідеальним доповненням сучасного інтер’єру. М’яке сидіння обтягнуте приємним на дотик велюром, який додає комфорту та затишку. Міцні металеві ніжки забезпечують надійну стійкість і довговічність виробу.
Крісло підходить для вітальні, спальні, кабінету, зони очікування або кафе. Гармонійно поєднується з інтер’єрами у стилі лофт, модерн, мінімалізм.
Розмір: В: 870 мм; Г: 570 мм; Ш: 580 мм.
Колір: Каркас: Чорний; Сидіння: пісочний
Матеріал: Каркас: Метал; Сидіння: Фанера гнутоклеєна+Поролон у велюрі.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | кресло |
| Вариант сиденья | Мягкое |
| Наличие подлокотников | Да |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Цвет (оттенок) мебели | Песочный |
| Цвет обивки | Песочный |
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
| Цвет каркаса | Черный |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Серый |
| Особенности | Наличие подлокотников, Мягкое сидение, Наличие спинки |
| Материал изготовления | |
| Каркас кресла | фанера |
| Обивочный материал | Велюр |
| Габаритные размеры | |
| Высота стула с учетом спинки | 870 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Глубина | 570 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 717 ₴








