Шукайте найкращий журнальний стіл — тоді це в нас.
Журнальний стіл "Фіджи" виконує безліч функцій. На ньому можна тримати книги та журнали, на нього можна ставити їжу та напої, а ще його можна використовувати для настільних ігор. До того ж це центральний елемент інтер'єру кімнати, його важко не помітити.

Розмір: Висота — 450 мм
- Ширина — 850 мм
- Глибина — 650 мм
Матеріал : ДСП (Венге ). Дуб сонома .
Крайка: пластик 0,5 мм
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Модуль-Люкс |
| Страна производитель | Украина |
| Форма столешницы | прямоугольная |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб сонома, Венге |
| Цвет | Венге |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Стиль исполнения | Модерн |
| Материал изготовления столика | |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ножки | натуральное дерево |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Габаритные размеры столика | |
| Длина столика | 850 мм |
| Глубина столика | 650 мм |
| Высота столика | 450 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 300 ₴






