Практичне ліжко "Есо" виготовлене з масиву дерева, буде справжньою знахідкою для сучасної людини, яка однаково цінує функціональність і зовнішній вигляд меблів!
В основі ліжка ламелі, така конструкція оптимально підходить для розкриття властивостей ортопедичного матраца. Модель простора, надійна, зручна, її лаконічний дизайн спеціально розроблений для меблювання сучасних квартир.

Розмір: Доступні розміри під матрац: 900*2000, 1600*2000; Висота: узголів'я - 800 мм, узніжжя - 400 мм; Габарити: до ширини + 40 мм, до довжини +40 мм
Колір: Темний горіх
Матеріал: Масив, сосна
Ліжка цієї колекції можна доукомплектовувати шухлядами для зберігання речей.
Важливо:
Шухляди доступні тільки для розмірів 1600×2000 та 1400×2000
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Микс мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Тип кровати | односпальная |
| Форма кровати | прямоугольная |
| Комплектация ортопедическим основанием | Да |
| Комплектация матрасом | Нет |
| Наличие подъемного механизма | Нет |
| Размеры рекомендуемого матраса | 80х200 |
| Цвет (оттенок) мебели | Орех |
| Цвет | Коричневый |
| Наличие выдвижного ящика | Нет |
| Наличие ниши для белья | Нет |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Покрытие | Эмаль |
| Основание | Ламели |
| Порода дерева | Сосна |
| Размеры спального места | |
| Длина спального места | 200 см |
| Ширина спального места | 80 см |
| Габаритные размеры кровати | |
| Длина кровати | 240 см |
| Ширина кровати | 84 см |
| Высота кровати с учетом изголовья | 80 см |
| Материал изготовления кровати | |
| Каркас кровати | натуральное дерево |
| Изголовье кровати | натуральное дерево |
| Изножье кровати | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер спального места | 1200*2000 |
Информация для заказа
- Цена: 6 340 ₴



