
КРІСЛО ГЕЙМЕРСЬКЕ ФОРЕСТ Черно-синій
4 566 ₴
- В наличии
- Код: Мікс мебель
+380 (95) 064-83-98
Людмила- +380 (97) 549-20-56Людмила
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Головна відмінність геймерського крісла від звичайного комп'ютерного крісла в анатомічній структурі, це візитна картка справжнього любителя баталій .

Розмір: Висота в верхньому положенні: 124 см
Висота в нижньому положенні: 114 см
Висота спинки: 77 см
Глибина сидіння: 45 см
Ширина сидіння: 45 см
Висота від сидіння до підлокітників: 29 см
Висота підйому механізму: 10 см;
Колір: Каркас: Сидіння: чорний/темно-синій; чорний/білий ; чорний- темно червоний
Оббивка: шкірзам
Матеріал: Каркас: пластик; Сидіння: Фанера гнутоклеєна
Ніжки - метал
Підйомний механізм - газліфт
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | МіксМеблі |
| Страна производитель | Китай |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Наличие спинки | Да |
| Тип комплектуемых колесиков | Прорезиненные |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | геймерское |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 45 см |
| Глубина кресла | 45 см |
| Высота с учетом спинки | 124 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 114 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 124 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик |
| Основной обивочный материал | искусственная кожа (кожзаменитель) |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Черно-синій |
Информация для заказа
- Цена: 4 566 ₴






