
КРІСЛО ГЕЙМЕРСЬКЕ СВІТЧ (ЧОРНИЙ/ЧЕРВОНИЙ) Чорно- синій
4 836 ₴
- В наличии
+380 (95) 064-83-98
Людмила- +380 (97) 549-20-56Людмила
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Головна відмінність геймерського крісла від звичайного комп'ютерного крісла в анатомічній структурі, це візитна картка справжнього любителя баталій .

Розмір: Висота стільця: мін. -115 см; макс. - 125 см; Сидіння: Ш*Г - 46*45 см;
Висота сидіння в верхньому положенні/нижньому положенні: 53 см/43 см;
Висота спинки: 76 см,
Висота підлокітників: 27 см;
Висота підйому механізму: 10 см;
Колір:; Сидіння: Колір: Чорний/червоний; Чорно/ синій
Основа сидіння: фанера (гнутоклеєна)
Матеріал: шкірзам, метал + піна EPE;
Підйомний механізм: газліфт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | МіксМеблі |
| Страна производитель | Китай |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Наличие спинки | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | геймерское |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 46 см |
| Глубина кресла | 45 см |
| Высота с учетом спинки | 125 см |
| Высота посадочной части кресла | 53 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик |
| Основной обивочный материал | искусственная кожа (кожзаменитель) |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Чорно- синій |
Информация для заказа
- Цена: 4 836 ₴









