
КРІСЛО ГЕЙМЕРСЬКЕ МАРВЕЛ (ЧОРНИЙ/ПОМАРАНЧЕВИЙ)
7 000 ₴
- В наличии
- Код: Мікс мебель
+380 (95) 064-83-98
Людмила- +380 (97) 549-20-56Людмила
возврат товара в течение 14 дней бесплатно
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Головна відмінність геймерського крісла від звичайного комп'ютерного крісла в анатомічній структурі, це візитна картка справжнього любителя баталій .
Розмір: Висота в верхньому положенні: 130 см
Висота в нижньому положенні: 120 см
Висота спинки: 76 см
Глибина сидіння: 53 см
Ширина сидіння: 50 см
Висота від сидіння до підлокітників: 19 см
Висота підйому механізму: 10 см;
Колір: Каркас: Сидіння: чорний/помаранчевий; Оббивка: шкірзам
Матеріал: Каркас: пластик; Сидіння: Фанера гнутоклеєна
Ніжки - пластик
Підйомний механізм - газліфт
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | МіксМеблі |
| Страна производитель | Китай |
| Основание кресла | Крестовина с колесиками |
| Цвет | Черно-красный |
| Наличие спинки | Да |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | геймерское |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 50 см |
| Глубина кресла | 53 см |
| Высота с учетом спинки | 130 см |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | пластик |
| Основной обивочный материал | искусственная кожа (кожзаменитель) |
Информация для заказа
- Цена: 7 000 ₴











