
Стелаж-полка Lavi -1 для стиральных машин Ателье світлий
3 300 ₴
- В наличии
- +380 (97) 549-20-56Людмила
Стелаж полиця Lavi-1 для пральної машини – це ідеальне вирішення питання з дефіцитом простору. Металевий каркас гарантує міцність конструкції, а наявність відкритих полиць забезпечує зручність та простоту доступу до необхідних речей. Стелаж полиця Lavi-1 підійде до будь-якого інтер'єру: loft, модерн, hi-tech тощо.

Переваги:
1) Кріплення стільниці та полиць до каркасу – металеві болти та муфти (ніяких шурупів). 2) Кромка стільниці - 2 мм. 3) Легкість складання та монтажу – не вимагає спеціальних навичок.
Матеріал стільниці: ламіноване ДСП (16 мм)
Матеріал каркаса: метал
Крайка стільниці: ПВХ 2 мм
Розміри : (В хДх Г, мм): 1781 х700 х 605
КОЛІР : Білий ; Антрацит , Ательє світлий .
ЛДСП: 16 мм;
Меблі доставляються в розібраному вигляді .
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип мебели | этажерка |
| Форма полки | прямая |
| Форма этажерки | прямая |
| Тип установки | Напольная |
| Цвет покрытия | Венге |
| Производитель | Knap Knap |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 700 мм |
| Глубина | 610 мм |
| Высота | 1780 мм |
| Материал изготовления | |
| Корпус (каркас) | металл |
| Полки | ламинированная ДСП, металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Основной цвет | Ателье світлий |
- Цена: 3 300 ₴


