
КУХОННИЙ СТОЛ МАЛЕНЬКИЙ МОДЕРН
2 568 ₴
- В наличии
- Код: Гамма Стиль
- +380 (97) 549-20-56Людмила
Не велика житлова площа не завжди дозволяє обставити інтер'єр функціонально та зручно. Безперечне перевага цієї функціональної моделі столу-компактність.
Металеві опори чорного кольору мають підвищену стійкість за рахунок горизонтальних царг та високу практичність у використанні. За потреби опори легко викручуються і стіл можна зберігати у зручному для Вас місці звільняючи простір Вашої оселі!
Характеристики виробу:
Матеріал: ДСП 18 мм; ноги - металеві .
Крайка: пластик 0,5 мм;
Опори: 710х60 мм (чорні);
Розмір: (Ш*Г*В): 900*600*730 мм;
Стіл поставляється у розібраному вигляді - в наявності вся необхідна фурнітура, отвори насверлені, комплектується схемою збирання!
ДОСТУПНІ КОЛЬОРИ : Дуб крафт білий , дуб аппалачі ,сіра лава ,фаєрвуд .

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Гамма Мебель |
| Страна производитель | Украина |
| Форма стола | Прямоугольный |
| Раскладная столешница | Нет |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб Фаервуд, Дуб Крафт Белый, Серый, Дуб Аппалачи |
| Цвет | Белый |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | кухонный стол |
| Тип кухонного стола | не раскладной |
| Цвет каркаса | Черный |
| Габаритные размеры стола | |
| Длина стола | 900 мм |
| Ширина стола | 600 мм |
| Высота стола | 730 мм |
| Материал изготовления стола | |
| Столешница | ДСП |
| Каркас, ножки | металл, ламинированная ДСП |
| Фасады | пластик |
- Цена: 2 568 ₴








