
Тумба для обуви закрытая Кассель ДСП Doros
4 296 ₴
- В наличии
- Код: Doros
- +380 (97) 549-20-56Людмила
Тумба для взуття — стильна деталь, що наводить лад у домі
Кассель — тумба для взуття, яка знає, як поєднати порядок і стиль. Завдяки регульованим полицям вона легко підлаштовується під будь-який тип взуття — від високих чобіт до компактних кросівок.
Стриманий силует, продумана конструкція і компактні розміри роблять Кассель ідеальним вибором для сучасного передпокою. Це більше, ніж тумба — це елемент інтерʼєру, який дарує відчуття завершеності простору.

Опис
Корпус і фасад виробу виготовлений з ламінованого ДСП товщиною 16 мм.
Кромка зовнішніх деталей, полиць, а також ящиків — 1 мм.
Полиця спроектована таким чином, щоб забезпечити міцну, безпечну і стійку конструкцію. Фурнітура проходить перевірку на міцність і довговічність
Характеристики : Доступні кольори Дуб евок , Графіт , Канноло , Сірий , Кашемир

Доступні розміри : 1280 мм , 1590 мм
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | тумба для обуви |
| Форма тумбы | прямая |
| Форма шкафа | прямой |
| Количество полок (отделений) для обуви | 3 шт |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Графит |
| Цвет (оттенок) мебели | Графит, Кашемир, Серый, Дуб артизан |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Количество полок | 3 шт |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 970 мм |
| Глубина | 400 мм |
| Высота | 1100 мм |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 1 шт |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
- Цена: 4 296 ₴











