Тумба для взуття — стильна деталь, що наводить лад у домі !
Тумба для взуття відкрита Doros Спліт .

Опис
- Корпус і фасад виробу виготовлений з ламінованого ДСП товщиною 16 мм.
- Кромка зовнішніх деталей, полиць, а також ящиків — 1 мм.
- Полиця спроектована таким чином, щоб забезпечити міцну, безпечну і стійку конструкцію. Фурнітура проходить перевірку на міцність і довговічність
- Характеристики
-
Тип меблів тумби для взуття Колір Дуб Артізан/ Графіт, Дуб Артізан / Кашемір Ширина 940 мм Глибина 390 мм Висота 800 мм Корпус ламіноване ДСП
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мебели | тумба для обуви |
| Форма тумбы | прямая |
| Количество полок (отделений) для обуви | 1 шт |
| Тип опор | Ножки |
| Цвет | Графит |
| Цвет (оттенок) мебели | Дуб артизан+Графит |
| Страна производитель | Украина |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 940 мм |
| Глубина | 390 мм |
| Высота | 800 мм |
| Комплектация | |
| Выдвижной ящик | 1 шт |
| Материал изготовления | |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Фасады | ламинированная ДСП |
| Полки | ламинированная ДСП |
Информация для заказа
- Цена: 3 211 ₴












