Міні-кухня Doros Лея Графіт/Дуб Евок ДСП 100х43х171 (81359336)

Виробник виготовляє в двух кольорах : Графіт/Дуб Евок ДСП та Дуб сонома / Білий
Опис
- Корпус та фасад виробу виготовлені із ламінованого ДСП товщиною 16 мм.
- Кромка зовнішніх деталей 2 мм, полиці, ящики 0.5 мм.
- Кухні спроектовані таким чином, щоб забезпечити міцну, безпечну та стійку конструкцію.
- Компоненти розсувної системи та фурнітура проходять перевірку на міцність та довговічність
- Зберігайте упаковку до повного складання виробу, оскільки її наявність є обов'язковою умовою прийняття рекламацій по товару
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип кухонного гарнитура | стандартный |
| Форма кухонного гарнитура | прямой |
| Форма фасада | прямой |
| Цвет (оттенок) мебели | Серый, Дуб сонома + белый |
| Гарантийный срок | 18 мес |
| Состояние | Новое |
| Дополнительные характеристики кухонного гарнитура | |
| Тип мебельной ручки | ручка-кнопка |
| Тип направляющих для выдвижных ящиков | Роликовые |
| Материал изготовления кухонного гарнитура | |
| Фасад | ламинированная ДСП |
| Корпус | ламинированная ДСП |
| Столешница | ламинированная ДСП (ЛДСП) |
| Габаритные размеры кухонного гарнитура | |
| Длина нижнего уровня | 1000 мм |
| Глубина нижнего уровня | 430 мм |
| Толщина кухонной столешницы | 15 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 690 ₴












