
Дитяче крісло кровать Малятко
7 500 ₴
- В наличии
- Код: Виoрина Деко
- +380 (97) 549-20-56Людмила
Крісло-кровать ТМ Viorina-Deko - відмінне рішення для Вашої дитини. Дизайн цієї моделі підійде кожній дитині, адже є кілька кольорів на вибір.

Для виготовлення даного виробу використовується плита ЛДСП класу «Е1» товщиною 16мм.
Для даної моделі використовується тканина Etna «Рогожка» у кольоровій гаммі згідно каталогу. Вибір кольорів є різнобарвним(для билець), спальне місце йде у стандартному сірому кольорі.
Модель випускається у кольорах:
1. Чорний
2. Червоний
3. Рожевий
4. Синій
5. Жовтий
6. Бірюзовий
7. Лайм
Висота до самої вищої точки 670мм, довжина у складеному стані 910мм та 1730мм у розкладеному. Висота лицевого бортика 370мм та спального місця 320мм. Максимальне навантаження на спальне місце 120кг.
Увага! Ліжко не має змоги монтуватись на дві сторони, тому в замовленні вказуйте сторону (Ліва/Права).
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Viorina-Deko |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | кресло |
| Тип дивана | прямой |
| Тип кресла | кресло-кровать |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Наличие спального места | Да |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Способ раскладывания дивана | вперед |
| Обивочный материал | Рогожка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 173 см |
| Глубина кресла | 89 см |
| Высота посадочной части кресла | 42 см |
| Высота кресла с учетом спинки | 67 см |
| Размеры спального места кресла | |
| Длина спального места кресла | 173 см |
| Ширина спального места кресла | 89 см |
| Высота спального места кресла | 32 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | ЛДСП |
| Основание спального места | ДСП |
| Наполнители | |
| Спальное место | синтепон, пенополиуретан |
- Цена: 7 500 ₴









