Крісло-кроватьe ТМ Viorina-Deko - відмінне рішення для Вашої дитини. Дизайн цієї моделі підійде кожній дитині, адже є кілька кольорів на вибір.
Дана модель виготовляється в кольорах: Cиній 01, червоний 02, жовтий 03 , чорний 04 , рожевий 05 .

Для виготовлення даного виробу використовується плита ЛДСП класу «Е1» товщиною 16мм. Наповнення виробу складає ППУ 180мм + синтепон у складеному вигляді, та ділиться на 100 та 80мм. Оббивка виконується в тканині Etna, вид тканини "Рогожка".
В розкладеному вигляді спальне місце складає 1700*800мм. В даній моделі вмонтований ящик з глибиною 160мм.
Максимальне навантаження на спальне місце 120кг.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Viorina-Deko |
| Страна производитель | Украина |
| Вид мягкой мебели | кресло |
| Тип дивана | прямой |
| Тип кресла | кресло-кровать |
| Количество посадочных мест | 1 |
| Наличие спального места | Да |
| Тип спального места | для ежедневного сна |
| Способ раскладывания дивана | вдоль |
| Обивочный материал | Рогожка |
| Цвет | Разные цвета |
| Ортопедические свойства | Да |
| Анатомические свойства | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Цвет (оттенок) мебели | Синий |
| Габаритные размеры дивана | |
| Глубина дивана | 89 см |
| Высота посадочной части дивана | 40 см |
| Высота дивана с учетом спинки | 68 см |
| Размеры спального места кресла | |
| Длина спального места кресла | 170 см |
| Ширина спального места кресла | 80 см |
| Материал изготовления | |
| Каркас дивана | ЛДСП |
| Основание спального места | ДСП |
| Наполнители | |
| Спальное место | синтепон, пенополиуретан |
Информация для заказа
- Цена: 8 750 ₴










